СV PARTNER OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis oli asutatud 2009 a. Tegeleme kõrgkvalifitseeritud spetsialistide värbamisega erinevate ärivaldkondade jaoks.

Meie kliendiks on edukas ettevõte, kes arendab, toodab kosmeetikatooteid ning korraldab koolitusi juuksurite ja kosmeetikute jaoks.

MÜÜGIJUHT

Peamiseks ülesanneteks on müügistrateegia elluviimine, sealhulgas:
• müügiplaani väljatöötamine, täitmise koordineerimine ning tulemuste mõõtmine;
• müügiinfo haldamine;
• uute kontaktide loomine ja olemasolevate arendamine;
• klientide nõustamine parima lahenduse leidmisel;
• hinnakalkulatsioonide ja tellimuste koostamine.

Eeldused kandideerimiseks:
• eelnev edukas müügitöö kogemus;
• head teadmised turundusest;
• väga hea Exceli kasutamise oskus;
• eesmärkide saavutamise oskus ning tulemustele orienteeritus;
• aktiivsus, loovus ja algatusvõimelisus;
• väga hea eesti keele oskus, inglise- ja vene keele oskus suhtlustasemel;
• võimekus teha koostööd mitmete osapooltega nii ettevõttes kui ettevõttest väljaspool.

Ettevõte pakub:
• oma ala ekspertidest koosnevat väikest meeskonda, kus uuel liikmel on palju autonoomiat ja suuna osas kaasarääkimise võimalusi;
• arenemisvõimalust innovaatilises ettevõttes, mis tõstab Eesti juuksurite ja kosmeetikute sektori kvaliteedi taset;
• konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu;
• palju uusi kogemusi ja väljakutseid;
• maitsekalt sisustatud töökohta kesklinnas;
• erialaseid täiendkoolitusi.

Tööleasumise aeg on esimesel võimalusel.
Kandideerimine avatud sobiva kandidaadi leidmiseni.

Kui Sul on küsimusi, oled tervitatud ühendust võtma!
Kontaktid: cv@cvp.ee, 53571278.

MeesNaine

CV Partner OÜ – компания по подбору персонала, основанная в 2009 году.

Наш клиент – интернет-маркетинговая компания, работающая на английский и скандинавские рынки, примет в свой коллектив

Менеджера по продвижению сайта/Website manager

Обязанности:
• администрирование и поддержка нескольких веб-сайтов: контроль работоспособности веб-сайта, заказ новостей у фрилансеров, проверка (на англ.яз) и публикация новостей на сайте;
• заказ баннеров у фриланс-дизайнера, обновление социальных сетей, проверка работоспособности ссылок на сайте и т.д;

Требования:
• образование не ниже среднего;
• навыки работы с Microsoft office;
• желателен опыт работы с системами управления сайтом (WordPress, Joomla, Drupal);
• усидчивость, адекватность, отсутствие боязни делать монотонную работу;
• знание английского и русского языков на разговорном уровне;
• опыт работы с поисковыми сетями Google, Yandex;
• опыт работы в сфере SEO оптимизации сайта будет большим плюсом;

Фирма предлагает:
• конкурентноспособную заработную плату;
• возможность карьерного роста;
• небольшой уютный офис в зеленом районе Pirita-Kose;

Место работы: Tallinn, Pirita
Рабочее время: 9.00-17.00, возможность иногда работать из дома

Приступление к работе при первой возможности.
Вакансия открыта до тех пор, пока не будет найден подходящий кандидат.

Если есть вопросы, связывайтесь с нами!
Наши контакты: cv@cvp.ee, тел: 53571278.

MeesNaine

CV Partner OÜ – компания по подбору персонала, основанная в 2009 году. Мы занимаемся подбором высококвалифицированных специалистов для различных сфер бизнеса.
Наш клиент – успешная компания, занимающаяся маркетингом

АССИСТЕНТ РУКОВОДИТЕЛЯ (частичная занятость)

Описание работы:
– сбор, обработка и рассылка данных;
– рассылка рекламы( информации);
-раздача технических заданий и проверка их выполнения;
– другие задания, связанные с маркетингом.

Требования к кандидату:
– умение работать с таблицами;
– быстрая обучаемость и интерес к сфере маркетинга;
– хорошие организаторские способности, точность и корректность, хорошие коммуникативные навыки;
– свободное владение эстонским языком;
– желательно наличие умения написания продающих рекламных текстов (копирайтинг) и обработки картинок (или желание научиться).

Компания предлагает:
– работу в успешной и быстро развивающейся фирме;
– дружный коллектив и хорошую рабочую атмосферу;
– конкурентноспособную и мотивационную заработную плату;
– возможность профессионального развития.

Дополнительная информация:
Частичная занятость: примерно 10-20 часов в неделю.

CV с пометкой ” АССИСТЕНТ РУКОВОДИТЕЛЯ” присылать на электронный адрес: cv@cvp.ee

MeesNaine

Meie klient on edukas ettevõte, mis tegeleb madalpingesüsteemide projekteerimisega ja tootmisega.

TÖÖDEJUHATAJA (madalpingesüsteemid)

Töö kirjeldus:
– ressursside ja vahendite planeerimine ning tagamine;
– tööde teostuse jälgimine (tööd teostatakse vastavalt kavandatule ja kõrvalekannete tekkimisel kiire ja parimal võimalikul viisil lahendamine);
– töö efektiivsuse tagamine (töödistsipliin, arendamine, hea õhkkonna loomine);
– valmistöödangu kvaliteedi tagamine vastavalt kehtivatele nõuetele;
– 5S meetodi juurutamine ja selle toimimise kindlustamine.

Nõudmised kandidaadile:
– hea tehniline taip;
– tehnilise hariduse olemasolu;
– kogemus töötajate valikul ning heade meeskonnasuhete loomisel;
– soovituslikult kogemus elektri alal ja elektriskeemide lugemise kogemus;
– eesti ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas;
– hea analüüsi ja planeerimisvõime, täpsus, järjekindlus, kohusetundlikkus;
– kohusetunne, algatusvõime ning tulemusele orienteeritud suhtumine;
– avatus uutele ideedele.

Omalt poolt pakume:
– pikaajaline töö edukas ja kiiresti arenevas ettevõttes;
– sõbralik meeskond ja hea tööõhkkond;
– konkurentsivõimeline ja motiveeriv palk;
– võimalus professionaalseks arenguks.

Lisainfo:
Töökoht: Tallinn
Tööaeg: E-R (8.00 – 17.00)

MeesNaine

Meie klient on edukas ettevõte, mis tegeleb metalliga, metallkonstruktsioonidega ja masinaehitusega, kes võtab oma kollektiivi vastu

MÜÜGISPETSIALISTI

Tööülesannete hulka kuulub:
– müügiplaani elluviimine;
– klientidega läbirääkimiste pidamine;
– uute klientide otsimine;
– lepingute ettevalmistamine, täitmine ja allkirjastamine koos projektijuhiga;
– müügitulemuste pidev jälgimine ja reageerimine olukorra muutustele;
– analüüsimine ja turu-uuring.

Kandidaadilt ootame:
– kõrgem tehniline või majanduslik haridus;
– töökogemus müügi valdkonnas (soovitavalt metalli tootmises);
– teadmised klienditeeninduse ja turunduse alustest;
– organisatoorsed ja analüütilised oskused;
– suurepärased suhtlemis- ja läbirääkimisoskused;
– hea inglise ja eesti keele oskus, soovitavalt vene keele oskus;
– nõutav neist ühe keele oskus: rootsi, norra või taani keel;
– soovitatavalt oskus kasutada programmi AutoCad;
– B-kategooria juhiloa olemasolu.

Meie ettevõte pakub:
– stabiilne ja mitmekesine töö;
– konkurentsivõimeline palk;
– täiendõpe ja seminaridel osalemine;

Täiendav teave:
Tööaeg: 8:00-17:00.
Võimalus töölähetusteks

MeesNaine

TÖÖDEJUHATAJAT (metallitööstus)

Tööülesannete hulka kuulub tehases tehtava töö planeerimine ja kontroll:
– tootmiskoormuse kavandamine tellimisandmete põhjal;
– aastaplaanist kinnipidamise jälgimine;
– monteerimise ja keevitamise tööde / tehnoloogiate planeerimine koostöös tehnilise osakonnaga projektijooniste väljatöötamise etapis (AutoCad);
– töövahendite seisundi jälgimine;
– töötajate töö koordineerimine ja suhtlemine alltöövõtjatega;

– juhtimiskogemus (soovitavalt tootmises);
– organiseerimisoskus, vastutustundlikkus, korrektsus, täpsus;
– arvutioskused (MS Office, Excel, AutoCad);
– vene keele oskus heal tasemel ja inglise keele oskus suhtlustasemel;

– sõbralik personal ja hea tööõhkkond;

MeesNaine

Наш клиент – успешная компания, занимающаяся продажей металла, строительством, металлоконструкциями, машиностроением, судостроением, проектированием примет в свой коллектив

РУКОВОДИТЕЛЯ РАБОТ НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛА

В рабочие обязанности входит планирование и контроль за работой на производстве:

– планирование загрузки производства на основе данных по заказам;

– контроль за соблюдением и выполнением годового плана;

– планирование работ/технологий по сборке и сварке совместно с техническим отделом на стадии проработки чертежей проекта (AutoCad);

– контроль за состоянием рабочего оборудования;

– координация работы сотрудников и общение с субподрядными организациями;

От кандидата ждём:

– наличие технического образования;

– опыт руководящей деятельности (желательно на производстве);

– организаторские способности, ответственность, корректность, точность;

– навыки работы с компьютером (MS Office, Excel, AutoCad);

– знание русского языка на хорошем уровне и английского на уровне общения;

Наша компания предлагает:
– стабильную и разнообразную работу;
– дружественный коллектив и хорошую рабочую атмосферу;
– конкурентноспособную заработную плату;

– возможность для профессионального развития.

MeesNaine